Wednesday Club
Devam Ediyor

Wednesday Club

Ülke Tayland
Süre 43
IMDB Puanı 7
Yapım Yılı 2023

Wednesday Club Dizi Konusu

Wednesday Club izle, 2023 Tayland yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Wednesday Club dizisi, kendilerini hiçbir yere ait hissetmeyen bir grup gencin romantizm dolu hikayesini anlatıyor. Kong, Phali, Tam, May, Kun, Mac ve Pheem adındaki yedi genç, kimse onlarla ilgilenmediği için başıboş hissetmektedir. Kaderin oyunuyla bir şekilde bir araya gelen gençler bu dostluğu uzun bir süre sürdürmeye kararlıdırlar.

Bunun için ise oldukça katı ve imkansıza yakın bir kural belirlerler: dostluğu sürdürmek için gruptaki kimseyle romantik bir ilişki kurma. Ancak işler planladıkları gibi gitmez ve inşa ettikleri dostlukları yavaşça paramparça olur.

Wednesday Club (2023) Oyuncuları

Ohm Pawat Chittsawangdee dizide, grubun anahtar isimlerinden biri olan Kong karakterini canlandırıyor. Nani Hirunkit Changkham dizide, her istediğini yapmak isteyen Phali karakterini canlandırıyor.

Wednesday Club (2023) Hakkında Merak Edilenler

Wednesday Club Kaç Bölüm? Wednesday Club dizisi toplamda 10 bölümden oluşuyor.

Wednesday Club Hangi Ülkenin? Wednesday Club dizisi Tayland yapımı romantizm türünde bir dizidir.

Wednesday Club Dizisi Hangi Günler Yayınlanıyor? Wednesday Club dizisi pazartesi ve salı günleri yayınlanıyor. ella fiyat

6.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.3 /10 (4)

Yorumlar

1 yorum yapılmış