Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
W: Two Worlds Apart
Final Yaptı

W: Two Worlds Apart

Ülke Güney Kore
Süre 59
IMDB Puanı 8.1
Yapım Yılı 2016

W: Two Worlds Apart Dizi Konusu

W: Two Worlds Apart izle, konusu ve oyuncuları ile odukça dikkat çeken 2016 Kore dizisinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı ve dublaj izle.

W: Two Worlds Apart dizisi, babasının yazdığı webtoonun içine giren Yeon Joo ile webtoonun ana karakteri olan Kang Cheol'un arasındaki romantik ilişkiyi konu alıyor.

Bir gün doktor olan Yeon Joo, kaybolan babasını bulmak için ofisine girer. Bu sırada babasının son bölümünü yazmak için açık olan monitöründen uzanan bir el onu webtoona çeker. Yeon Joo gözlerini açtığında kanlar içerisindeki ana karakter Kang Cheol ile karşılaşır. Zamanla webtoona girip çıkabilmesinin Kang Cheol'un duygularına bağlı olduğunu öğrenir.

W: Two Worlds Apart Dizi Oyuncuları



Han Hyo Joo dizide Kalp ve göğüs cerrahı Oh Yeon Joo karakterini canlandırıyor. Webtoona girdikten sonra ne yapacağını bilemez ve kendini gizem dolu olaylar silsilesinin içinde bulur.

Lee Jong Suk dizide, Oh Yeon Joo'nun babası Oh Sung Moo tarafından çizilen webtoon karakteri Kang Cheol karakterini canlandırıyor. Zeki ve yakışıklı bir adamdır ancak webtoon yazarı tarafından öldürülmek üzeredir. Oh Yeon Joo'nun kilit isim olduğunu anladıktan sonra onu bırakmaz.

W: Two Worlds Apart Dizisi Hakkında Merak Edilenler



  • W Konusu Nedir?

    W, webtoona giren bir kadın ile webtoonun ana karakteri olan bir adam arasındaki ilginç aşk hikayesini konu alıyor.


  • W Kaç Bölüm?

    W, 16 bölümden oluşuyor.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?