Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Venus in the Sky
Devam Ediyor

Venus in the Sky

Ülke Tayland
Süre 72
IMDB Puanı 4.6
Yapım Yılı 2023

Venus in the Sky Dizi Konusu

Venus in the Sky izle, 2023 Tayland yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Full HD Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Venus in the Sky dizisi, ayrıldıktan 3 yıl sonra tekrardan bir araya gelen Venus ve Sky'ın romantik ilişkisini konu alıyor. Bir gün abisinin açtığı basit bir markette çalışan Venüs, yeni müşterisi Sky ile tanışır.

Sky, yapması gereken onca şeye rağmen her zaman iyi huylu olan bir doktordur. Üstelik yıllar sonra tekrardan bir araya gelen ikili duygularına karşı koyamaz ve tekrardan birlikte olmak için ellerinden geleni yaparlar.

Venus in the Sky (2023) Oyuncuları

Tod Panapong Khaisang dizide "Sky" olarak tanınan Fahklai Saengphassakorn rolünü üstleniyor. Yakışıklı ve zeki bir adamdır. İşini bıraktıktan sonra çalışma isteği tekrar gelene kadar memleketine dönmeye karar verir.

Can sıkıntısından abisi Janus'un açtığı işletmeye girmeye karar verir. Küçük görevlerden sorumlu olduğu bu iş sayesinde kafasını dinlemeye başlar.

Cheque Wacharawee Kaewpoolsri dizide, Venus karakterini canlandırıyor. Karşılaştığı tüm zorluklara rağmen gülmeyi bilen neşeli bir adamdır.

Venus in the Sky (2023) Hakkında Merak Edilenler

Venus in the Sky Kaç Bölüm? Venus in the Sky dizisi 10 bölümden oluşuyor.

Venus in the Sky Dizisi Hangi Ülke? Venus in the Sky dizisi Tayland yapımı BL dizisidir. ella fiyat

8.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.8 /10 (10)

Yorumlar

(2) yorum yapılmış