Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
The Legend of the Blue Sea
Final Yaptı

The Legend of the Blue Sea

Ülke Güney Kore
Süre 60
IMDB Puanı 8.1
Yapım Yılı 2016

The Legend of the Blue Sea Dizi Konusu

The Legend of the Blue Sea izle, 2. sezonu merakla beklenen oyuncuları ve konusu ile oldukça dikakt çeken Kore dizisini Altyazılı izle.

The Legend of the Blue Sea, Joseon hanedanlığı zamanından bu yana yaşayan bir denizkızı ile günümüzde dolandırıcılık yaparak yaşamını geçiren bir adamın arasındaki romantik hikayeyi konu alıyor.

Yetenekli bir dolandırıcı olan Heo Joon Jae, denizkızı olan Shim Chung'ın taktığı değerli bilekliği gördüğü andan itibaren onun peşine takılır. Ancak bilekliği elde etse bile onu bırakamaz ve birlikte modern dünyanın zorluklarına göğüs gererler.

The Legend of the Blue Sea OyuncularıLee Min Ho dizide, yetenekli bir dolandırıcı olan Heo Joon Jae karakterini canlandırıyor. Aslında Shim Chung'ın, Joseon zamanında tanıştığı ve aşık olduğu adama tıpatıp benzemektedir. Jun Ji Hyun dizide, yüzyıllardır denizkızı olarak yaşayan Shim Chung'ı canlandırıyor. İlk aşkını hiçbir zaman unutamaz ve onun için günümüz Seul'üne kadar gelir.

The Legend of the Blue Sea Hakkında Merak EdilenlerThe Legend of the Blue Sea Toplam Kaç Bölüm? The Legend of the Blue Sea, toplamda 20 bölümden oluşuyor.

Legend of Blue Sea Konusu Nedir? The Legend of the Blue Sea, bir denizkızı ile dolandırıcı bir adamın yüzyıllar süren aşkını konu alıyor.

The Legend of the Blue Sea Nerede Çekildi? The Legend of the Blue Sea  İspanya'daki Girona şehrinde çekildi.

8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)

Yorumlar

1 yorum yapılmış