Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Tale of the Nine Tailed
Final Yaptı

Tale of the Nine Tailed

Ülke Güney Kore
Süre 70
IMDB Puanı 7.9
Yapım Yılı 2020

Tale of the Nine Tailed Dizi Konusu

Tale of the Nine Tailed izle, oyuncuları ve konusu ile oldukça dikkat çeken ve 2. sezonu beklenen dizinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı izle.

Tale of the Nine-Tailed, efsanelere konu olan dokuz kuyuklu bir tilki ile sevdiği kadının günümüzdeki reenkarnasyonunun aşkını konu alıyor.

Modern zamanda insan formunda yaşayan Lee Yeon, dokuz kuyruklu tilki olarak ölümlü dünyada beliren şeytani varlıkları yok etmekle görevlendirilir.

Başarılı bir televizyon yapımcısı olan Nam Ji Ah ise Lee Yeon'dan şüphelenir ve onun peşini bırakmaz. Zamanla yüzyıllık geçmişi olan sırlar açığa çıkar.

Tale of the Nine-Tailed (2020) OyuncularıLee Dong Wook dizide, dokuz kuyuklu bir tilki yani gumiho olan Lee Yeon karakterini canlandırıyor. Yıllar önce kaybettiği ilk aşkının reenkarnasyonunu aramaktadır. Jo Bo Ah dizide, yeteneki bir televizyon yapımcısı olarak çalışan Nam Ji Ah karakterini canlandırıyor.

Önceki hayatında kim olduğunu bilmeden Lee Yeon'un peşine düşer. Kim Bum dizide, Lee Yeon'un üvey kardeşi Lee Rang karakterini canlandırıyor. Bir yanlış anlaşılma yüzünden Lee Yeon'dan nefret etmektedir. 

Tale of the Nine-Tailed (2020) Hakkında Merak EdilenlerTale of the Nine Tailed 2. Sezon Ne Zaman Yayımlanacak? Tale of the Nine Tailed 2, 6 Mayıs 2023'te yayımlandı. 

Tale of the Nine-Tailed 1938 Nereden İzlenir? Tale of the Nine-Tailed 1938, Prime Video üzerinden izleyebilirsiniz. 

Tale of nine tailed 1938 Kaç Bölüm?  Tale of nine tailed 1938, 12 bölümden oluşuyor.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?