Sweet Home
Devam Ediyor

Sweet Home

Ülke Güney Kore
Süre 59
IMDB Puanı 9
Yapım Yılı 2020

Sweet Home Dizi Konusu

Sweet Home izle, 2. Sezonu yayınlanan 2020 Netflix Kore dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Sweet Home 2.Sezonunda, Green Home apartman sakinlerinin dış dünyaya çıktıktan sonra nasıl hayatta kaldığını anlatıyor. Eski apartman sakinleri, diğer insanların da toplandığı beyzbol stadyumunda yaşamaya başlar. İnsanların damgalanarak bir arada yaşadığı bu sistem beklenmedik sonuçlar doğurur.

Sweet Home Season 2 (2023) Oyuncuları

Song Kang dizide, eskiden Green Home apartmanında yaşayan Cha Hyun Soo karakterini canlandırıyor. Diğer insanların hayatı için kendi canını riske atan güvenilir birisidir.

Lee Jin Wook dizide, eskiden karanlık bir geçmişi olan Pyeon Sang Wook karakterini canlandırıyor. Canavara dönüştükten sonra hayata dair olan amacı ve beklentisi değişir.

Lee Si Young dizide, güçlü bir kadın olan Seo Yi Kyung karakterini canlandırıyor. Hayatta kalmak için verdiği mücadele sırasında çocuğunu tek başına doğurmak zorunda kalır.

Go Min Si dizide, asi bir kız olan Lee Eun Yoo karakterini canlandırıyor. Abisini kaybettikten sonra onun öldüğüne inanmaz ve onu bulmak için elinden geleni yapar.

Sweet Home Season 2 (2023) Hakkında Merak Edilenler

Sweet Home 2. Sezon Ne Zaman? Sweet Home 2. Sezon 1 Aralık 2023 tarihinde yayımlandı.

Sweet Home 2. Sezon Var Mı? Sweet Home dizisinin 2. Sezonu ve hatta 3. Sezonu bulunuyor.

Sweet Home 2. Sezon’da Kimler Var?

Sweet Home 2. Sezonda Song Kang, Cha Hyun Soo rolünde oynamaya devam ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jin Wook, Lee Si Young, Park Gyu-young ve Go Min Si gibi isimler yer alıyor.

3.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 3.0 /10 (1)

Yorumlar

1 yorum yapılmış