Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Strong Girl Nam-soon
Devam Ediyor

Strong Girl Nam-soon

Ülke Güney Kore
Süre 64
IMDB Puanı 7.4
Yapım Yılı 2023

Strong Girl Nam-soon Dizi Konusu

Strong Girl Nam-soon izle, 2023 Güney Kore Netflix yapımı komedi dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı izle.

Strong Girl Nam Soon dizisi, Do Bong Soon'un uzaktan kuzeni olan ve insanüstü güçlere sahip olan Kang Nam Soon'un hikayesini anlatıyor. Kang Nam Soon, bir fotoğrafçı olan babasıyla Moğalistan gezileri sırasında kaybolur.

Onu bir aile evlat edinir ve orada büyür. Yıllar sonra Nam Soon, ailesini bulmak ve Koreli bir adamla evlenmek için Güney Kore'ye geri döner. Güney Kore'de sadece ailesini ve aşkını bulmakla kalmaz, Aynı zamanda suç örgünü çökertmek için kolları sıvar.

Strong Girl Nam Soon (2023) Oyuncuları

Lee Yoo Mi dizide, insanüstü bir güce sahip olan Kang Nam San karakterini canlandırıyor. Nesilden nesile aktarılan güçleri sayesinde ailesindeki tüm kadınlar gibi olağanüstü gücü vardır. Moğalistan gezisi sırasında kaybolduktan yıllar sonra Kore'ye geri döner.

Ong Seong Wu dizide, polis memuru Kang Hee Shik karakterini canlandırıyor. Görevi için her şeyi yapabilen dürüst bir memurdur. 

Strong Girl Nam Soon (2023) Hakkında Merak Edilenler

Strong Woman Kang Nam Soon Ne Zaman Çıkacak? Dizi, 7 Ekim itibariyle yayımlanmaya başlayacak.

Strong Woman Do Bong Soon Ne Anlatıyor? Dizi, Herkül kadar güçlü bir kadın ile bir şirketin CEO'su arasındaki romantik ilişkiyi anlatıyor.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
  • 1. Sezon
  • Bu sezon henüz eklenmemiş.

    Yorumlar

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?