Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Shadow
Devam Ediyor

Shadow

Ülke Tayland
Süre 44
IMDB Puanı 7.0
Yapım Yılı 2023

Shadow Dizi Konusu

Shadow izle, 2023 Tayland yapımı gerilim BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Shadow dizisi, babası hastalandıktan ve tek başına kaldıktan sonra tamamı erkeklerden oluşan bir katolik okulu Saint Lawrence's'a transfer olan Dan'ın gerilim dolu hikayesini konu alıyor. Dan, rüyalarında gördüğü gölge yüzünden uyku felci geçirmektedir. Okula transfer olması ile bu durum daha da kötüleşir.

Üstelik bu duruma bir çare bulamaz. Dan okula alışmaya çalıştığı sırada Nai, oda arkadaşı Josh ve her yıl düzenlenen oyunda gösteri yapmak için gelen Saint Mary's öğrencisi Cha-aim ile tanışır. Dördü birlik olarak Trin'in ortadan kaybolmasının ardındaki ürkütücü gerçeği bulmaya çalışır.

Shadow (2023) Oyuncuları

Singto Prachaya Ruangroj dizide, annesini küçükken kaybeden Dan karakterini canlandırıyor. Annesi o henüz yedi yaşındayken vefat edince babası ile kalır. Ancak babası da yakın zamanda hastalanır ve mecburen yatılı bir okula transfer olur.

Uyku felcinden muzdarip olması yetmiyormuş gibi okulun bu korkutucu havası hastalığını tamamıyla kötüleştirir. Fiat Patchata Janngeon dizide, bir anda kaybolan öğrenci Trin rolünü üstleniyor.

Shadow (2023) Hakkında Merak Edilenler

Shadow Dizisi Hangi Ülke? Shadow dizisi Tayvan yapımı gerilim türündeki 14 bölümlük bir dizidir.

Shadow Ne Zaman Çıkacak? Shadow dizisi 31 Ekim'de başlıyor.

9.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.7 /10 (6)

Yorumlar

(2) yorum yapılmış