Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Shadow Beauty
Final Yaptı

Shadow Beauty

Türü : Dram, Gizem, Kore Dizileri
Ülke Güney Kore
Süre 20
IMDB Puanı 7.4
Yapım Yılı 2021

Shadow Beauty Dizi Konusu

Shadow Beauty izle, oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken 13 bölümlük Kdrama dizisinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı kalitede izleyebilirsiniz.

Shadow Beauty dizisi, görünüşü yüzünden okulda zorbalığa maruz kalan Koo Ae Jin'in hikayesini anlatıyor. Güzellik standartlarını karşılamadığı için arkadaşları tarafından kötü davranışlara maruz olan Koo Ae Jin, akşamları eve gittiğinde kendi fotoğraflarını düzenleyerek sosyal medyaya yükler.

Zamanla yüklediği fotoğraflar ilgi görür ve bir anda binlerce takipçi kazanır. Gündüzleri zorbalığa uğrayan Koo Ae Jin'in 770.000 takipçisi olan bir sosyal medya fenomeni Genie olarak sürdürdüğü ikili yaşamı, shop yaparak kendini benzettiği kızın ortaya çıkması ile kabusa döner.

Shadow Beauty Oyuncuları

Shim Dal Gi dizide, fotoğraflarını düzenleyerek kendini değiştiren ve sosyal medayay yükleyerek takipçiler kazanan Koo Ae Jin karakterini canlandırıyor. Yüklediği fotoğraflar sayesinde iş birlikleri almaya ve para kazanmaya başlar.

Ancak bir gün kendini benzettiği kız kendi sınıfına nakil aldırır ve hayatını cehenneme çevirir. Choi Bo Min dizide, Koo Ae Jin'in sırrını bilen lise öğrencisi Kim Ho In rolünü üstleniyor.

Shadow Beauty Hakkında Merak Edilenler

Shadow Beauty Ne Anlatıyor? Shadow Beaut dizisi, kendi fotoğraflarını düzenledikten sonra sosyal medyada binlerce takipçi kazanan ancak gerçek yaşamını yönetmekte zorluk yaşayan genç bir kızın psikolojik hikayesini anlatıyor.

Shadow Beauty Ne Zaman Çekildi? Shadow Beauty, 20 Kasım 2021'de çekildi.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?