Sahara Sensei to Toki-kun
Devam Ediyor

Sahara Sensei to Toki-kun

Türü : BL Dizileri, Dram, Komedi
Ülke Japonya
Süre 24
IMDB Puanı 9
Yapım Yılı 2023

Sahara Sensei to Toki-kun Dizi Konusu

Sahara Sensei to Toki-kun izle, 2023 Japon BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Sahara Sensei to Toki-kun (2023) Konusu

Sahara Sensei to Toki-kun dizisi, insanlarla anlaşamadığı için kavga eden ve bu yüzden suçlu olan bir adam ile yakışıklı bir beden eğitimi öğretmeni arasındaki komik ve romantik ilişkiyi konu alıyor. Kavgacı olmasına rağmen özünde iyi bir adam olan Toki Kanade, ilk görüşte aşık olduğu Sahara Ichiro'nun gözüne ve kalbine girebilmek için elinden geleni yapar. Böylece her gün onu görebilmek için çalıştığı okula kadar gider. İlk başta tek taraflı olan hislerinin karşılık bulması ise oldukça uzun bir zaman alır.

Sahara Sensei to Toki-kun (2023) Oyuncuları

Kizu Takumi dizide, yakışıklı ve iyi huylu bir beden eğitimi öğretmeni olan Sahara Ichiro karakterini canlandırıyor. Herkese karşı nazik bir adam olan Sahara, bir anda karşısında beliren Toki ile ne yapacağını şaşırır. Hachimura Rintaro dizide Amerikalı-Japon bir adam olan Toki Kanade karakterini canlandırıyor. Kavgacı bir adam olmasına rağmen iyi bir kalbi vardır.

Sahara Sensei to Toki-kun (2023) Hakkında Merak Edilenler

Sahara Sensei to Toki-kun Kaç Bölüm?

Sahara Sensei to Toki-kun dizisi 8 bölümden oluşuyor.

Sahara Sensei to Toki-kun Dizisi Hangi Ülkenin?

Sahara Sensei to Toki-kun dizisi, Japon yapımı BL dramasıdır.

9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (8)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?