Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!

Playboyy Dizi Konusu

Playboyy izle, 2023 Tayland BL yapımı dizinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Sevgiliye sorulacak sorular Playboyy dizisi, ikizi kaybolduktan sonra olayın arkasındaki sırları açığa çıkarmak için harekete geçen Nont'un etrafında dönüyor. Kaybolan Nant'ın en yakın arkadaşı Zoey ve Nont davayı çözmesine yardımcı olmak için First ile güçlerini birleştirir. Bu sırada kendilerini karanlık bir dünyada bulurlar.

Fark etmeden yasadışı pornografinin, uyuşturucu ticaretiyle bağlantılı çetelerin ve pek çok yasadışı örgütün ortasına düşen gençler kendilerini kaybetmeden olayı çözmeye çalışırlar.

Playboyy (2023) Oyuncuları

Dech Narongdet Rungarun dizide, ikiz kardeşlerden "Nont" Nontnapas Saktawee ve "Nant" Nantnarin Saktawee'yi canlandırıyor. Kardeşini bulmak için çıktığı yolda illegal işlere bulaşmamak için elinden geleni yapar.

Korn Palat Chayutnitiroj dizide, kaybolan Nant'ın en yakın arkadaşı olan "Zouey" Sippakorn Kichlertpaisal karakterini canlandırıyor. Arkadaşını bulmak için ikiz kardeşi Nont ile birlikte çalışır. Bu sırada yasa dışı birçok örgütün içerisine sızarlar.

Playboyy (2023) Hakkında Merak Edilenler

Playboyy (2023) Kaç Bölüm? Playboyy dizisi 14 bölümden oluşuyor.

Playboyy (2023) Hangi Günler Yayınlanıyor? Playboyy dizisi Perşembe günleri yayınlanıyor.

Playboyy (2023) Dizisi Hangi Ülkenin? Playboyy dizisi Tayland yapımı gizem ve romantizm türünde BL dizisidir.

8.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.2 /10 (11)

Yorumlar

(13) yorum yapılmış