Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Pit Babe
Devam Ediyor

Pit Babe

Ülke Tayland
Süre 30
IMDB Puanı 7
Yapım Yılı 2023

Pit Babe Dizi Konusu

Pit Babe izle, 2023 Tayland yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Aynı adlı bir web romanından uyarlanan Pit Babe, yarış arabası sürücüsü olma hayalini gerçekleştirmek isteyen bir gencin popüler bir yarışçı ile anlaşma yapması sonrasında gelişen olayları konu alıyor.

Chalee'nin yarış arabası sürücüsü olma hayalinin önündeki en büyük engel bir arabasının olmayışıdır. Kendine araba almak için birçok yol deneyen Chalee yarış pistinin kralı olarak bilinen Pit Babe lakaplı Babe ile tanışmasıyla beklenmedik bir çözüm bulur.

Tuhaf bir anlaşmaya girişen ikili hayallerinin peşinden koşarken tutkularının esiri olur.

Pit Babe (2023) Oyuncuları

Pavel Naret Promphaopun dizide, yarış pistlerinin kıralı Pit Babe, diğer adıyla Babe rolünü üstleniyor. Yarış konusundaki yeteneği ve tutkusu sayesinde birçok insan tarafından tanınmaktadır.

Bir gün karşısına çıkan Chalee ile ilginç bir anlaşma yapmaya karar verir. Pooh Krittin Kitjaruwannakul dizide, yarış arabası sürücüsü olmanın hayalini kuran Chalee karakterini canlandırıyor. Hayali uğruna çabaladığı sırada Babe ile karşılaşır. 

Pit Babe (2023) Hakkında Merak Edilenler

Pit Babe Kaç Bölüm? Pit Babe dizisi 13 bölümden oluşuyor.

Pit Babe Dizisi Hangi Ülkenin? Pit Babe dizisi Tayland yapımı BL dramasıdır.

9.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.4 /10 (32)

Yorumlar

(9) yorum yapılmış