One Room Angel
Devam Ediyor

One Room Angel

Türü : BL Dizileri, Dram
Ülke Japon
Süre 24
IMDB Puanı 7.4
Yapım Yılı 2023

One Room Angel Dizi Konusu

One Room Angel izle, 2023 Japonya BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Dizi, hayatında anlam arayışına giren Kouki'nin gizemli bir melek ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alıyor. Kouki, ne sevgilisi ne arkadaşı ne de hobisi olan kayıtsız bir insandır. Hayatında ne yapacağını bilmeden öylesine yaşar.

Bir gün aniden bıçaklanır ve öldüğünü sandığı anlarda güzel bir melek görür. Tekrar uyandığında ise tamamıyla iyileştiğini fark edince şaşırır. Eve döndüğünde ölürken gördüğü meleğin hafızasını kaybettiğini ve artık uçamayacağını öğrenince ona yardım eder.

One Room Angel (2023) Oyuncuları

Uesugi Shuhei dizide, sıradan bir market çalışanı olan Koki karakterini canlandırıyor. Yaşadığı hayattan hiçbir şekilde zevk almamaktadır. Yaşadığı beklenmedik olay sonrasında tanıştığı Melek ile arasında samimi duygular gelişir.

Nishimura Takuya dizide Melek karakterini canlandırıyor. Doğası gereği herkese iyilik yapmaktadır. Koki'ye yardımcı olduktan sonra tüm anılarını ve uçma yeteneğini kaybeder. Artık yardım etme sırası Koki'dedir.

One Room Angel (2023) Hakkında Merak Edilenler

One Room Angel Kaç Bölüm? One Room Angel dizisi 6 bölümden oluşuyor.

One Room Angel Hangi Ülke? One Room Angel dizisi Japonya yapımı romanti-fantastik dizidir.

9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (3)

Yorumlar

(2) yorum yapılmış