Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
My Roommate Is a Gumiho
Final Yaptı

My Roommate Is a Gumiho

Ülke Güney Kore
Süre 65
IMDB Puanı 7.7
Yapım Yılı 2021

My Roommate Is a Gumiho Dizi Konusu

My Roommate Is a Gumiho izle, oyuncuları ve konusu ile dikkat çeken efsane diziler arasındaki 2021 Kore dizisini Türkçe Altyazılı izle.

My Roommate Is a Gumiho, 999 yaşında dokuz kuyruklu bir tilki ile sıradan bir üniversite öğrencisinin aşkını konu alıyor. Yakışıklı ve zeki bir adam olan Shin Woo Yeo, 999 yıldır ölümlü olabilmek için insan enerjisi toplamaktadır.

Bir gün üniversite öğrencisi olan Lee Dam, insan enerjilerinin olduğu boncuğu yutar. Boncuğu geri almak isteyen Shin Woo Yeo ve Lee Dam birlikte yaşamaya başlayarak bu sorunu çözmek için uğraşır.

My Roommate Is a Gumiho (2021) OyuncularıLee Hye Ri dizide, neşeli bir üniversite öğrencisi olan Lee Dam'ı canlandırıyor. Hayatında hiç erkek arkadaşı olmamıştır. Jang Ki Young dizide, uzun yıllardır yaşayan dokuz kuyruklu tilki Shin Woo Yeo'yu canlandırıyor. Yakışıklı bir adam olarak birçok kadının dikkatini çekmektedir.

Kang Han Na dizide, Jang Ki Young dizi doğaüstü bir varlık olan Yang Hye Sun'u canlandırıyor. Shin Woo Yeo'nun tüm sırlarını bilen tek kişidir.

My Roommate Is a Gumiho (2021) Hakkında Merak EdilenlerMy Roommate is a Gumiho Konusu Nedir? My Roommate is a Gumiho, dokuz kuyruklu bir tilki olan doğaüstü bir adam ile sıradan bir kadının aşk hikayesini anlatıyor.

Gumiho Kaç Bölüm? My Roommate is a Gumiho 16 bölümdür.

Gumiho Efsanesi Nedir? Kore geleneksel efsanelerine göre Gumiho, insana dönüşebilmek için 100 insan kalbini yemesi gereken doğaüstü bir varlıktır.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?