Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
My Personal Weatherman
Devam Ediyor

My Personal Weatherman

Türü : BL Dizileri, Dram
Ülke Japonya
Süre 24
IMDB Puanı 5.7
Yapım Yılı 2023

My Personal Weatherman Dizi Konusu

My Personal Weatherman izle, 2023 Japon yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyin.

Taino Nikke'nin "Taikan Yohou" adlı mangasından uyarlanan My Personal Weatherman, aynı evde bir zorba ve hizmetkar ilişkisinden farksız bir şekilde birlikte yaşayan Segasaki ve Yoh arasındaki ilişkiyi konu alıyor.

Dışarıda saygın bir hava durumu tahmincisi olarak tanınan Segasaki evinde bir zorbadan farksızdır. Yoh ise zor durumda kalan zavallı bir ero-manga sanatçısıdır. Geçinebilmek için evde yemek ve temizlik yapmaktadır. Üstelik Segasaki ile "Segasaki'nin söylediği her şeye uymak" adlı bir anlaşma bile yapmıştır.

My Personal Weatherman (2023) Oyuncuları

Higuchi Kouhei dizide, popüler ve yakışıklı bir adam olan Segasaki Mizuki karakterini canlandırıyor. Saygın bir hava tahmincisi olarak insanların kıskanacağı bir dereceye sahiptir.

Dışarıdan gözüken bu karizmatik tavırlarının arkasında ise bir zorba yatmaktadır. Bunu en iyi bilen kişi ise ev arkadaşı Yoh'dur. Mashiko Atsuki dizide, sıradan bir manga sanatçısı olan Tanada Yoh karakterini canlandırıyor.

Çekingen ve kendini ifade etmekte zorlanan bir adamdır. Yemek yiyebilmek için Segasaki'nin her söylediğini yapmak zorundadır.

My Personal Weatherman (2023) Hakkında Merak Edilenler 

My Personal Weatherman Dizisi Kaç Bölüm? My Personal Weatherman dizisi, 8 bölümden oluşuyor.

My Personal Weatherman Hangi Ülke? My Personal Weatherman dizisi Japonya yapımı BL dizisidir.

9.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.1 /10 (14)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?