Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
My Dear Gangster Oppa
Devam Ediyor

My Dear Gangster Oppa

Ülke Tayland
Süre 20
IMDB Puanı 8
Yapım Yılı 2023

My Dear Gangster Oppa Dizi Konusu

My Dear Gangster Oppa izle, 2023 Tayland yapımı BL dizinin Tüm bölümlerini Dizirex farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

My Dear Gangster Oppa dizisi, oldukça içe dönük bir genç olan Guy'ın aşkı bulma yolculuğunu anlatıyor. Guy yıllardır aşık olduğu adamın ellerinden kayışını izlerken her seferinde daha fazla yalnız hissetmektedir.

Dünyada tek başına olduğunu sandığı anlarda kendini internetin dünyasına atmaktadır. Bir gün beklenmedik bir şekilde oynadığı çevrim içi bir oyun olan The Legend of Saga'ya girer.

Gerçek hayatta ulaşamayacağına emin olduğu ancak oyunun içinde sevimli bir şifacı olan "thegreatmirae" ile arkadaş olur. Aralarındaki bu ilişkiyi gerçek dünyaya taşıyıp taşıyamayacağı artık onun elindedir.

My Dear Gangster Oppa (2023) Oyuncuları

Ping Krittanun Aunchananun dizide, tamamıyla içe dönük bir karakter olan Guy'ı canlandırıyor. Okulda ve dışarda tek başına dolaşmaktadır. Takılabileceği hiç arkadaşı olmadığı için çevrim içi oyunlarla zamanını geçirmektedir.

Bir şekilde oyuna girdiğinde gerçek hayatta bir gangster olan ve asla birlikte olamayacağına emin olduğu Thiu'yu sevimli bir şifacı olan "thegreatmirae" karakteri olarak karşısında bulur. Meen Nichakoon Khajornborirak dizide, yakışıklı bir adam olan Thiu karakterini canlandırıyor.

My Dear Gangster Oppa (2023) Hakkında Merak Edilenler 

My Dear Gangster Oppa Kaç Bölüm? My Dear Gangster Oppa 8 bölümden oluşuyor.

My Dear Gangster Oppa Hangi Ülke? My Dear Gangster Oppa, Tayvan yapımı televizyon dizisidir.

9.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.4 /10 (8)

Yorumlar

(2) yorum yapılmış