Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!

Middleman’s Love Dizi Konusu

Middleman's Love izle, 2023 Tayland yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Middleman's Love dizisi, hayatta her zaman ortalama bir genç olan Jade'in romantik hikayesini konu alıyor. Ailesinde ortanca çocuk olan Jade, derslerinde de ortalama notlara sahiptir. Hatta ortalama görünüşü yüzünden kimsenin dikkatini bile çekmemektedir. Bir gün şirketlerine katılan yakışıklı genç adam Mai ile karşılaşır.

Mai'nin sürekli olarak kendisine ve arkadaşı Uea'ya baktığını fark eder. Hayatında hiçbir zaman ilgi görmediği için Mai'nin de Uea ile ilgilendiğini düşünür. Mai'nin kendisi ile ilgilendiğini fark etmesi ise uzun bir zaman alır.

Middleman's Love (2023) Oyuncuları

Yim Pharinyakorn Khansawa dizide "Jade" Jetaniphat karakterini canlandırıyor. Yaşadığı ortalama hayatı onun canını sıkmaktadır. Hiçbir zaman bir şeyin en iyisine sahip olamadığı gibi romantik bir ilişkisi bile yoktur. Mai'nin ofise gelmesi ile hayatı değişir. Tutor Koraphat Lamnoi dizide "Mai" Pakin karakterini canlandırıyor.

Yakışıklı görünümü sayesinde hem kızlar hem de erkekler arasında popülerdir. Ofise geldiği andan itibaren Jade'e karşı ilgi duyar.

Middleman's Love (2023) Hakkında Merak Edilenler

Middleman's Love Dizisi Kaç Bölüm? Middleman's Love dizisi 8 bölümden oluşuyor.

Middleman's Love Dizisi Hangi Ülkenin? Middleman's Love dizisi Tayland yapımı BL dramasıdır.

Middleman's Love Dizisi Ne Zaman Yayımlanacak? Middleman's Love dizisi 10 Kasım'da yayımlanacak.

7.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.7 /10 (7)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?