Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Marry My Husband
Final Yaptı

Marry My Husband

Ülke Güney Kore
Süre 67
IMDB Puanı 9.3
Yapım Yılı 2024

Marry My Husband Dizi Konusu

Marry My Husband (2024) Konusu

Dizi, kocası ile en yakın arkadaşının kendisini aldattığına tanık olduktan sonra zamanda geriye giderek intikam alan bir kadının hikayesini anlatıyor. Ölümcül bir şekilde hasta olan Kang Ji Won, üstüne üstlük kocası ile en yakın arkadaşını birlikte görür. Bu olayın ardından kocası tarafından öldürülür ve zamanda geriye gider. Elde ettiği bu önemli fırsatı değerlendirmek için hayatında önemli değişiklikler yapan Kang Ji Won aynı zamanda şirketin CEO'su Yoo Ji Hyeok ile iş birliği yapar.

Marry My Husband (2024) Oyuncuları

Park Min Young dizide, iyi niyetli ve kibar bir kadın olan Kang Ji Won karakterini canlandırıyor. Yıllar boyunca kocasının kötü muamelesine maruz kaldıktan sonra kanser olduğunu öğrenir. Zamanda yolculuk yaptıktan sonra ise tüm hayatını değiştirir. Na In Woo dizide, Kang Ji Won'un çalıştığı şirkette CEO olan Yoo Ji Hyeok karakterini canlandırıyor. Tüm bu süreçte Kang Ji Won'a yardım eder.

Marry My Husband (2024)Hakkında Merak Edilenler

Marry My Husband Kaç Bölüm? Marry My Husband dizisi 16 bölümdür.

Marry My Husband izle, 2024 Güney Kore yapımı başarılı dizinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı Full HD kalitede izleyebilirsiniz.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?