Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Lovely Runner
Devam Ediyor

Lovely Runner

Ülke Güney Kore
Süre 64
IMDB Puanı 7.8
Yapım Yılı 2024

Lovely Runner Dizi Konusu

Lovely Runner (2024) Konusu

Dizi, yıllardır hayran olduğu bir ünlünün intihar haberi üzerine beklenmedik bir şekilde 2008 yılına dönen genç bir kadının hikayesini anlatıyor. Aynı zamanda 2008 yılında geçirdiği ve sakat kalmasına sebep olan kazadan bir ay öncesine giden Lim Sol, yıllar boyunca hayranı olduğu Ryu Seon Jae'nin kapı komşusu olduğunu öğrenir. Geçmişte kaldığı süre boyunca geleceği değiştirmek için elinden geleni yapan Lim Sol, kendini birçok olayın ortasında bulur. 

Lovely Runner (2024) Oyuncuları

Kim Hye Yoon dizide, gençlik enerjisi ile dolu olan Lim Sol karakterini canlandırıyor. Geçirdiği bir kaza sonrasında hayattan kopmuş olsa da Ryu Seon Jae sayesinde yeniden hayata bağlanır. Geçmişe gittikten sonra onun gelecekte yaşayabilmesi için her şeyi yapar. Byun Woo Seok dizide, gençken yüzücü olmak için çalışan ancak idol olmak zorunda kalan Ryu Seon Jae karakterini canlandırıyor.

Lovely Runner (2024) Hakkında Merak Edilenler

Lovely Runner Kaç Bölüm? Lovely Runner dizisi 16 bölümdür.

Lovely Runner Ne Anlatıyor? Lovely Runner, sevdiği şarkıcının ölümünü engellemek için zamanda yolculuk yapan bir kadının hikayesini anlatıyor.

Lovely Runner izle, 2024 Kore yapımı dizinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesi ile Full HD Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?