Last Twilight
Final Yaptı

Last Twilight

Ülke Tayland
Süre 30
IMDB Puanı 8
Yapım Yılı 2023

Last Twilight Dizi Konusu

Last Twilight izle, 2023 Tayland yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Last Twilight dizisi, büyük bir borç batağına düşen üniversite öğrencisi Mok ile kısmi bir körlük yaşayan badminton oyuncusu Day arasındaki hikayeyi konu alıyor. Teknik üniversite öğrencisi Mok, üzerine kalan borcu ödeyebilmek için şu sıralar sağlık sorunları yaşayan Day'e bakıcılık yapmaya başlar.

Başarılı bir kariyeri olan Day, görme kaybı yüzünden insanların ona acımasına dayanamaz. Ona acımayan tek kişinin Mok olduğunu fark ettiğinde onu işe alır. Birlikte geçirdikleri vakit sırasında yakınlaşırlar ve aralarında derin bir bağ oluşur.

Last Twilight (2023) Oyuncuları

Jimmy Jitaraphol Potiwihok dizide, sıradan bir öğrenci olan Mok karakterini canlandırıyor. Yüklü bir para karşılığında Day'e bakıcılık yapmayı kabul eder.

Sea Tawinan Anukoolprasert dizide, kariyerinin en şaşaalı dönemlerinde görme yetisini kaybetmeye başlayan Day karakterini canlandırıyor. Üstelik tamamen kör olmasına 180 gün kaldığında Mok ile birlikte zorlu bir süreçten geçer.

Last Twilight (2023) Hakkında Merak Edilenler

Last Twilight Kaç Bölüm? Last Twilight dizisi 12 bölümden oluşuyor.

Last Twilight Dizisi Hangi Ülkenin? Last Twilight dizisi Tayland yapımı romantik BL dramasıdır.

Last Twilight Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak? Last Twilight dizisi 10 Kasım'da yayımlanacak.

9.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.6 /10 (18)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?