Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Kiseki: Dear to Me
Devam Ediyor

Kiseki: Dear to Me

Ülke Tayvan
Süre 28
IMDB Puanı 8.9
Yapım Yılı 2023

Kiseki: Dear to Me Dizi Konusu

Kiseki: Dear to Me izle, 2023 Tayvan yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Kiseki: Dear to Me dizisi, doktor olma gibi hayalleri olan başarılı bir öğrencinin yaralı bir gangster ile tanıştıktan sonra değişen hayatını konu alıyor. Model bir öğrenci olan Bai Zong Yi, beklenmedik bir anda Fan Ze Rui adındaki yaralanmış bir gangster ile karşılaşır.

Birbirlerinin kaderlerine dahil oldukları anda ikisinin de hayatı altüst olur ve adeta tüm yaşamları kaosa sürüklenir. Üstelik tam birbirlerine alıştıklarında ve romantik hisleri yavaş yavaş açığa çıktığında Fan Ze Rui'nin suç dolu geçmiş yaşamı karşılarında belirir.

Kiseki: Dear to Me (2023) Oyuncuları

Hsu Kai dizide, yakışıklı bir çete üyesi olan Fan Ze Rui karakterini canlandırıyor. Geçmişi ve geleceği tamamıyla bela ve sorun doludur. Bu yüzden tipik bir doktor öğrencisi olan Bai Zong Yi'nin hayatına girmesi sorun yaratır.

Taro Lin dizide, model bir tıp öğrencisi olan Bai Zong Yi karakterini canlandırıyor. İdealler doğrultusunda elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Fan Ze Rui'nin hayatına girmesi ise oldukça beklenmediktir.

Kiseki: Dear to Me (2023) Hakkında Merak Edilenler

Kiseki: Dear to Me Kaç Bölüm? Kiseki: Dear to Me dizisi 13 bölümden oluşuyor.

Kiseki: Dear to Me Hangi Ülke? Kiseki: Dear to Me dizisi Tayvan yapımı BL dizisidir.

9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (10)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?