Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
I Feel You Linger in the Air
Devam Ediyor

I Feel You Linger in the Air

Ülke Tayland
Süre 54
IMDB Puanı 6.1
Yapım Yılı 2023

I Feel You Linger in the Air Dizi Konusu

I Feel You Linger in The Air izle, 2023 Tayland BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyin.

I Feel You Linger in the Air dizisi, günümüzde sıradan bir mimar olan Jom'un beklenmedik bir anda 1920'lere dönmesi ve orada gerçek aşkını bulması ile yaşadıklarını konu alıyor.

Jom, yıllardır ayrı kaldığı erkek arkadaşıyla buluşacağı sırada onun başka biriyle nişanlandığını görür. Ne yapacağını bilemeden arabasını nehre doğru sürer. Büyük bir kırgınlık içerisinde olan Jom, nereden geldiğini bilmediği bir ses duyar.

Gözlerini açtığında ise kendini 1920'lerin Chiang Mai'sinde bulur. Her ne kadar hayatına son vermek isteyecek kadar kırılmış olsa da içinde bulunduğu durum ölümden daha beter gibidir. Ta ki Yai ile tanışana kadar.

I Feel You Linger in the Air (2023) Oyuncuları

Nonkul Chanon Santinatornkul dizide, Ping Nehri yakınlarında tarihi bir evin restorasyonuyla ilgilenen bir mimar olan Jom karakterini canlandırıyor. İşi sırasında eski bir ahşap kutu bulur.

Kutunun içerisinde bir yerlerden hatırladığı çizimler vardır. Yaşadıkları sonrasında bu çizimlerin anlamını öğrenir. Bright Rapheephong Thapsuwan dizide yakışıklı bir adam olan Yai karakterini canlandırıyor.

I Feel You Linger in the Air (2023) Hakkında Merak Edilenler

I Feel You Linger in the Air Kaç Bölüm? I Feel You Linger in the Air dizisi toplamda 12 bölümden oluşuyor.

I Feel You Linger in the Air Dizisi Hangi Ülke? I Feel You Linger in the Air dizisi Tayland yapımı televizyon dizisidir.

8.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.7 /10 (6)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?