Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Goblin
Final Yaptı

Goblin

Ülke Güney Kore
Süre 74
IMDB Puanı 4.1
Yapım Yılı 2016

Goblin Dizi Konusu

Goblin izle, TVN kanalında yayınlanan 72 dakikalık 2016 Güney Kore yapımı efsane dizinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılu Full HD izle.

Goblin
, 900 yıldır yaşayan ve artık ölmek isteyen Kim Shin adındaki bir adamın, onu öldürebilecek bir kadın ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alıyor. Kim Shin, ölümsüz olduktan sonra sevdiği tüm insanların ölümüne tek tek tanık olur.

Artık dünya onun için yaşanılamaz bir yer olmuştur. Hayatına son verebilmek için ölümlü olan gelinini bulması gerekiyordur.

Goblin (2016) Dizi OyuncularıGong Yoo dizide, 900 yıl önce Goryeo'da general olarak yaşayan Kim Shin karakterini canlandırıyor. Trajik bir şekilde öldükten sonra ölümsüzlük kazanır. Kim Go Eun dizide, yaşadığı tüm zorluklara rağmen güçlü kalmayı başaran Ji Eun Tak karakterini canlandırıyor. Kim Shin'in yıllardır aradığı ölümlü gelindir.

Goblin Dizisi Hakkında Merak Edilenler  • Goblin Konusu Nedir? Goblin, ölümsüz bir adam ile onu öldürebilecek tek kişi olan bir kadın arasında başlayan aşkı konu alıyor.


  • Goblin Kim? İngilizce olarak "Goblin" baş belası olan küçük şeyleri ifade etmek için kullanılır.


  • Korece Goblin Ne Demek? Korece olarak Goblin, Kore efsanelerinde ölümsüz olan ve yüzyıllar boyunca yaşayabilen varlıkları ifade ediyor.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?