Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Forever Love
Devam Ediyor

Forever Love

Türü : Dram
Ülke Çin
Süre 11
IMDB Puanı 6.7
Yapım Yılı 2023

Forever Love Dizi Konusu

Forever Love izle, 2023 Çin yapımı beklenen dizinin tüm bölümlerini donma olmadan Türkçe Altyazılı ve en net kalitede izleyebilirsiniz.

Dizi, zengin genç mirasçı Lin Xin Tong ve onun koruması Qin Mo Yao arasında geçen gizem dolu romantik ilişkiyi konu alıyor. Li Grubun sonraki başkanı olmaya aday olan Lin Xin Tong, babasının öldürüldüğü gün düşer ve kör olur.

Kör olduktan sonra en iyi arkadaşı sandığı Xia Yu Wei ve erkek arkadaşı Chi Shan'nın ihanetine uğrar. Bu sırada ölmeden önce babası tarafından tutulan koruması Qin Ma Yao, Lin Xin Tong'un hep yanında olur ve düzenbazların kurduğu oyunları çözerek şirketin başına geçmesine yardım eder.

Forever Love (2023) OyuncularıChen Fang Tong dizide, güzel ve zengin varis Lin Xin Tong karakterini canlandırıyor. Zeki bir kadındır ancak erkek arkadaşı ve en yakın arkadaşının kötü ihanetine uğramaktan kaçamaz. Dai Gao Zheng dizide, yakışıklı genç bir adam olan Qin Mo Yao/Zhou Mo karakterini canlandırıyor.

Her ne kadar son zamanlarda Lin Xin Tong'un koruması olsa ve onun yanında dursa da aslında geleceği parlak bir tıp öğrencisidir. Lin Xin Tong'u korumak ve ona yardım etmek için geçmişini bir kenara bırakır.

Forever Love (2023) Hakkında Merak EdilenlerForever Love (2023) Kaç Bölüm? Forever Love, 30 bölümden oluşuyor.

Forever Love (2023) Konusu Nedir? Dizi, gözleri görmeyen genç bir kadın ile onun koruması arasında yaşanan romantik hikayeyi konu alıyor.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?