Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
For Him 1
Devam Ediyor

For Him 1

Ülke Tayland
Süre 30
IMDB Puanı 8
Yapım Yılı 2023

For Him 1 Dizi Konusu

For Him 1 izle, 2023 Tayland yapımı BL Dizisinin tüm bölümlerini Dizirex farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Tayvan yapımı For Him dizisi, tek gecelik bir ilişkinin ardından taraflardan birinin bu ilişkiyi devam ettirmek istemesi ile yaşananları konu alan romantik bir dizidir. Him ve Nail, tamamıyla plansız bir şekilde bir araya gelir ve beklenmedik bir gece geçirirler. Aralarındaki bu kısa süreli ilişki Nail'i çok etkiler ve bunu sürdürmek ister. Nail'den tamamıyla farklı düşünen Him ise ondan ne kadar kaçmaya çalışırsa çalışsın etrafında Nail'i bulur. Nail, bir an olsun Him'in yanından ayrılmaz ve Him, bu durum karşısında kendini ona teslim ederken bulur.

For Him (2023) Oyuncuları

Dew Nitikorn Pankram dizide Him karakterini canlandırıyor. Beklenmedik bir gecenin ardından tüm hayatı değişir. Tor Atagorn Sonyot dizide Nail olarak da bilinen Blue karakterini canlandırıyor. Him ile birlikte olduktan sonra onu bırakmaz ve sürekli yanında olmak ister.

For Him (2023) Hakkında Merak Edilenler

For Him (2023) Dizisi Ne Anlatıyor? For Him dizisi, birlikte geçirdikleri gecenin ardından ayrılamayan bir çiftin hikayesini konu alıyor.

For Him (2023) Dizisi Kaç Bölüm? For Him dizisi 12 bölümden oluşuyor.

For Him (2023) Dizisi BL mi? For Him dizisi 2023 Tayland yapımı BL dramasıdır.

alkol fiyatları - Viski Fiyatları

6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (7)

Yorumlar

(5) yorum yapılmış