Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Even If I Try to Fall in Love With You
Devam Ediyor

Even If I Try to Fall in Love With You

Ülke Japon
Süre 23
IMDB Puanı 4.6
Yapım Yılı 2023

Even If I Try to Fall in Love With You Dizi Konusu

Even If I Try to Fall in Love With You izle, 2023 Japon yapımı dizinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Dizi, eskiden yaşadığı bir olay nedeniyle ilişki yaşamaya çekinen Amane'nin kendi tipinde olan Ryuuji ile tanıştıktan sonra başlayan aşk yolculuğunu anlatıyor. Sıradan bir lise öğrencisi olan Amane, her ne kadar geçmişte yaşadığı travmatik bir olay yüzünden ilişki yaşamak istemese de, Ryuuji'nin cazibesine kapılmaktan geri duramaz. Üstelik hafif duygularla başlayan ilişki zamanla beklenmedik bir hal alır.

Even If I Try to Fall in Love With You (2023) Oyuncuları

Okura Takato dizide sıradan bir genç adam olan Kaido Amane karakterini canlandırıyor. Şimdilerde lise öğrencisi olarak düzenli bir hayat sürsede önceden yaşadığı bir olay sebebiyle ciddi anlamda birini sevme konusunda sorun yaşamaktadır.

Hyuga Wataru dizide gizemli bir genç olan Yamasuge Ryuji karakterini canlandırıyor. Amane'nin tam olarak beğeneceği bir tiptir. Yakışıklılığı ile dikkat çekmektedir.

Even If I Try to Fall in Love With You (2023) Hakkında Merak Edilenler

Even If I Try to Fall in Love With You Dizisi Kaç Bölüm? Even If I Try to Fall in Love With You dizisi 5 bölümden oluşuyor.

Even If I Try to Fall in Love With You Dizisi Hangi Ülke? Even If I Try to Fall in Love With You dizisi Japonya yapımı romantik dizidir.

7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (2)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?