Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Destined with You
Devam Ediyor

Destined with You

Ülke Güney Kore
Süre 65
IMDB Puanı 7.9
Yapım Yılı 2023

Destined with You Dizi Konusu

Destined with You izle, konusu ve oyuncuları ile oldukça sevilen 2023 Kore dizisinin tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı Full HD izle.

Destined with You dizisi, yüzyıllar önce mühürlenmiş bir büyü kitabı sayesinde yolları kesişen Lee Hong Jo ve Jang Shin Yu'nun aşk hikayesine odaklanıyor.

Zengin bir avukat olan Jang Shin Yu, bir lanet yüzünden kötü bir hastalığa yakalanır. Laneti ortadan kaldırmak için ise büyü kitabının asıl sahibi olan Lee Hong Jo'dan büyüyü yapmasını ister. Bu sırada aralarındaki ilişkinin 300 yıl öncesine dayandığını keşfederler.

Destined with You OyuncularıRowoon dizide, akıllı ve yakışıklı bir avukat olan Jang Shin Yu karakterini canlandırıyor. Açıklanamayan hastalığı yüzünden durumu daha da kötüleşirken Lee Hong Jo ile tanışır. Jo Bo Ah dizide, düşük dereceli bir memur olan Lee Hong Jo karakterini canlandırıyor.

Jang Shin Yu'nun asırlardır süren lanetini kaldırmak için anahtar kişidir. Ha Joon dizide, belediye binasının yöneticisi Kwon Jae Kyung karakterini canlandırıyor. Ailesi ile ilgili kötü anıları olduğu için her zaman yalnızlığı tercih eder.

Destined with You  Hakkında Merak EdilenlerDestined With You Ne Zaman Çıkacak? Dizi, 23 Ağustos itibariyle ekranlara geliyor.

Destined With You Kaç Bölüm? Destined With You, 16 bölümden oluşuyor.

Destined With You Konusu Nedir? Destined With You, 300 yıl önce mühürlenen bir büyü kitabı sayesinde asırlar sonra tekrardan bir araya gelen bir kadın ve adamın arasındaki fantastik-romantik aşk hikayesine odaklanıyor.

Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?