Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Dangerous Romance
Devam Ediyor

Dangerous Romance

Ülke Tayland
Süre 57
IMDB Puanı 5.7
Yapım Yılı 2023

Dangerous Romance Dizi Konusu

Dangerous Romance izle, 2023 Tayland Yapımı BL dizisin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Dizi, okulun zorbası Kanghan ile onun tek hedefi haline gelen Sailom'un romantik hikayesini konu alıyor. Fakir bir öğrenci olan Sailom, ağabeyinin ailesini ayakta tutmak için verdiği çabaya karşılık olarak elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Okulda da başarılı bir öğrenci olan Sailom, Kanghan adındaki zorbanın hedefi haline gelene kadar nispeten sıradan bir hayat yaşıyordu.

İliginç bir şekilde Kanghan, Sailom'a yüklü bir miktarda para teklif ederek özel öğretmeni olmasını ister. Sailom bu teklifi reddedemez ve böylece aralarında özel bir ilişki başlar.

Dangerous Romance (2023) Oyuncuları

Perth Tanapon Sukumpantanasan dizide, Kanghan olarak tanınan Krittin Sukprasert karakterini canlandırıyor. Zengin ailesi, motor tutkusu ve kaba davranışları ile popüler bir zorbadan daha fazlası değildir.

Her istediğini elde etme huyu nedeniyle Sailom'a kafayı takar. Chimon Wachirawit Ruangwiwat dizide Sailom Homchan karakterini canlandırıyor. Görünüşü yüzünden pek dikkat çekmeyen zavallı bir öğrencidir. Kanghan'ın dikkatini çektikten sonra hayatı değişir.

Dangerous Romance (2023) Hakkında Merak Edilenler

Dangerous Romance Dizisi Kaç Bölüm? Dangerous Romance dizisi 12 bölümden oluşuyor.

Dangerous Romance Dizisi Hangi Ülke? Dangerous Romance dizisi Tayland yapımı televizyon dizisidir.

8.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.9 /10 (8)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?