Dizi Film İsteğinda Bulunmak için TIKLAYIN !!!
Cherry Magic
Devam Ediyor

Cherry Magic

Ülke Tayland
Süre 46
IMDB Puanı 8
Yapım Yılı 2023

Cherry Magic Dizi Konusu

Cherry Magic izle, 2023 Tayland BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Cherry Magic (2023) Konusu

Cherry Magic dizisi, 30'lu yaşlarına geldiğinde bir anda dokunduğu insanların zihinlerini okuyabilme gücünü elde eden Achi'nin etrafında dönüyor. Üstelik bu yolla şirketinin en yakışıklı çalışanlarından biri olan Karan'ın ondan hoşlandığını öğrenir. Yeni yeteneği ile hayatı tamamen değişen Achi, hem kendinin hem de Karan'ın duygularını bastırabilmek için aralarına mesafe koymaya çalışır. Ancak işler planladığı gibi gitmez.

Cherry Magic (2023) Oyuncuları

Tay Tawan Vihokratana dizide iyi huylu ve güler yüzlü bir adam olan Karan Wongkarun karakterini canlandırıyor. Şirketin en yakışıklı çalışanlarından birisidir ve Achi'den hoşlanmaktadır. New Thitipoom Techa-apaikhun dizide "Achi" Achirawit Jittawisut karakterini canlandırıyor. Uzun zamandır bekar bir adamdır. Beklemediği bir anda yeni güçler kazanır. İnsanlara temas ettiğinde onların düşüncelerini duymasına sebep olan bu yeni güçleri yüzünden hayatı alt üst olur.

Cherry Magic (2023) Hakkında Merak Edilenler

Cherry Magic Kaç Bölüm?

Cherry Magic dizisi 12 bölümden oluşuyor.

Cherry Magic Hangi Ülkenin Dizisi?

Cherry Magic dizisi Tayland yapımı romantizm türündeki BL dizisidir.

9.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.6 /10 (18)

Yorumlar

(4) yorum yapılmış