Bump Up Business
Devam Ediyor

Bump Up Business

Türü : BL Dizileri, Dram
Oyuncular : Junji, KB, Mill, Nine, RIE, Yoojung
Ülke Güney Kore
Süre 16
IMDB Puanı 8.6
Yapım Yılı 2023

Bump Up Business Dizi Konusu

Bump Up Business izle, 2023 Güney Kore BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex kalitesinde Full HD Türkçe Altyazılı izleyebilirsiniz.

Dizi, beş yıldır çıkış yapmak için hazırlanan zavallı stajyer Eden ile aynı ajansta çalıştığı ve zaten popüler bir idol olan JiHoon arasındaki romantik hikayeye odaklanıyor.

İki idol, hissettiklerini ifade etmekte yaşadıkları zorlukları aşarken yorucu idol yaşamının da üstesinden gelmeleri gerekmektedir.

Bump Up Business (2023) Oyuncuları

Nine dizide, popüler bir idol olan JiHoon karakterini canlandırıyor. Şarkıları ve görünüşü ile birçok kişi tarafından tanınmakta, aynı zamanda birçok idol tarafından ise örnek alınmaktadır.

Aynı şirkette çalıştığı ve çıkış yapmak için hazırlanan Eden ile aralarında gelişen duygulara engel olamaz. Mill dizide, uzun bir süre bekledikten sonra nihayet çıkış yapma şansına erişen Eden karakterini canlandırıyor.

JiHoon'a karşı olan duygularını artık saklayamaz. Ancak hislerini ifade etme konusunda yaşadığı zorluk ona engel olur. Üstelik çıkış yapmasına çok az bir zaman kalmıştır.

Bump Up Business (2023) Hakkında Merak Edilenler

Bump Up Business Dizisi Kaç Bölüm? Bump Up Business dizisi 8 bölümden oluşuyor.

Bump Up Business Hangi Ülke? Bump Up Business dizisi, Güney Kore yapımı romantik bir dizidir.

7.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.9 /10 (8)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?