Breaking Bad
Final Yaptı

Breaking Bad

Ülke ABD
Süre 56
IMDB Puanı 9.5
Yapım Yılı 2008

Breaking Bad Dizi Konusu

Breaking Bad izle, konusu ve oyuncuları ile en iyi diziler arasında gösterilen dizinin tüm bölümlerini Türkçe Dublaj ve Altyazılı Full HD izle.

Breaking Bad, akciğer kanseri tanısı aldıktan sonra ailesi için kısa sürede birikim yapmak isteyen bir lise öğretmeninin uyuşturucu işine girmesi ile yaşananları konu alıyor.

Kısa sürede para kazanmayı kafasına koyan kimya öğretmeni Walter White, uyuşturucu yapma konusunda bilgili olan eski bir öğrencisi ile bu illegal yola girer. Atıldıkları bu tehlikeli yolda bela peşlerini bırakmaz.

Breaking Bad (2008) Oyuncuları

Bryan Cranston dizide, kimya alanında pekçok başarıya imza atmış olan Walter White karakterini canlandırıyor. Öleceğini öğrendikten sonra ailesini rahat ettirebilmek için uyuşturucu ticaretine atılır.

Aaron Pau dizide, Walter White'ın eski öğrencisi Jesse Pinkman'i canlandırıyor. Konu uyuşturucu olduğunda bu piyasayı ondan daha iyi bilen yoktur. Eski öğretmeninin yüksek kalitede metamfetamin üretmesinde yardımcı olur.

Breaking Bad (2008) Hakkında Merak Edilenler

Breaking Bad Konusu Nedir? Breaking Bad, kimya öğretmeni ile eski bir öğrencisinin uyuşturucu üretmeye karar verdikten sonra yaşadıkları tehlikeli hikayeyi konu alıyor.

Breaking Bad Dizi Mi? Breaking Bad, ABD yapımı bir dizidir.

10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?