Beyond The Star Dizi Konusu

Beyond The Star izle, 2023 Tayland yapımı BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izle.

Beyond the Star (2023) Konusu

Dizi, yıldız isimler yaratma konusunda popüler bir ajans olan KJ Agency'nin dizi üretmek için birçok sanatçıyı bir araya getirmesinin hikayesini anlatıyor. Eğlence sektöründen birçok ismi bir araya getiren ajans, gençlerin yıldız olmanın ötesine vararak kendi gelişimlerini ortaya çıkarmasını sağlar. Böylece yıldız bir isim olmayı hedefleyen genç sanatçılar, karşılaştıkları engelleri tek tek aşmaya çalışır. Beklenmedik sorunlarla karşılaştıklarında ise aşk ve hayalleri arasında seçim yapmak zorunda kalırlar. 

Beyond the Star (2023) Oyuncuları

Llouis Kitawat Chaodi dizide, yakışıklı bir adam olan Kengkla karakterini canlandırıyor. Hayallerine ulaşmak için katıldığı yarışmada gerçek benliğini keşfeder. Bank Chanwut Kwanmongkolcharoen dizide Namo karakterini canlandırıyor. Beklenmedik ikilemler arasında kalır. Willi Arawill Jartonk dizide Kita karakterini canlandırıyor. 

Beyond the Star (2023) Hakkında Merak Edilenler

Beyond the Star Kaç Bölüm? Beyond the Star dizisi toplamda 8 bölümden oluşuyor.

Beyond the Star Dizisi Hangi Ülkenin? Beyond the Star dizisi, Tayland yapımı BL dizisidir

Beyond the Star Ne Zaman Başlayacak? Beyond the Star, 11 Kasım ve 30 Kasım 2023 tarihlerinde ekranlara gelmiştir. Beyond the Star, 11 Kasım'da başladı.

6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (4)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?