7 Days Before Valentine
Devam Ediyor

7 Days Before Valentine

Ülke Tayland
Süre 40
IMDB Puanı 9
Yapım Yılı 2023

7 Days Before Valentine Dizi Konusu

7 Days Before Valentine izle, 2023 Tayland BL dizisinin tüm bölümlerini Dizirex çeviri kalitesinde Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

7 Days Before Valentine (2023) Konusu 

Dizi, ilişkisi bitmek üzere olan Sunshine adındaki bir adamın ilişkisini tekrardan düzeltmek için bir şans yakalaması ile yaşadıklarını konu alıyor. Son zamanlarda kötü bir aşk hayatı süren Sunshine, hayatında ne yapacağına dair kararlar almak üzereyken beklenmedik bir olay yaşar. Eski ilişkisini yeniden canlandırabilmesi için özel güçlere sahip bir yaratık ile karşılaşır. Kaderin gönderdiği bu kişi sayesinde yedi gün içerisinde eski aşkını kazanmaya çalışır. Ancak bu dünyada hiçbir şey bedava değildir. Artık aşkı için büyük bir bedel ödemesi gerekiyordur.

7 Days Before Valentine (2023) Oyuncuları

Jet Somjet Saejang dizide, olağanüstü bir varlık olan Kyu karakterini canlandırıyor. Atom Nathaphop Kanjanteak dizide, aşkını tekrar kazanabilmek için her şeyini ortaya koyan Sunshine karakterini canlandırıyor. Thank Ekdanai Jaisa-ard dizide Rain karakterini canlandırıyor.

7 Days Before Valentine (2023) Hakkında Merak Edilenler

7 Days Before Valentine Dizisi Kaç Bölüm? 7 Days Before Valentine dizisi 12 bölümden oluşuyor.

7 Days Before Valentine Dizisi Hangi Ülkenin? 7 Days Before Valentine dizisi Tayland yapımı BL dizisidir.

7 Days Before Valentine Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 7 Days Before Valentine dizisi 22 Kasım'da başladı ve 7 Şubat'ta final verdi.

6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (4)

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.
İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?